DO WYNAJĘCIA LOKAL NA PIĘTRZE O POW. 30 M2 TEL.695755271

USŁUGOWO-BIUROWO-HANDLOWY

DO WYNAJĘCIA OD 01.04.2018 LOKAL HANDLOWY POŁOŻONY NA PARTERZE O POW. 30,50 M2

WIĘCEJ INFORMACJI PO NR TEL. 695755271     

do wynajęcia od 1.04.2018 lokal po warzywniaku nr 4 tel. 695755271

Aktualności

LOKAL DO WYNAJĘCIA


Św.Mikołaj na Pasażu Handlowym Psie Pole 6 grudnia (sobota) w godz. 10-13. Zapraszamy serdecznie!


HALLOWEN 2014 Wielobranżowe Stowarzyszenie Handlowców we Wrocławiu miało przyjemność zoorganizować zabawę Hallowen w Pasażu Handlowym Psie Pole. Zabawę dzieciom uprzyjemniali animatorzy twórczej zabawy "FIGLIK" przeprowadzając różnego rodzaju gry,zabawy i konkursy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)


Dzień Dziecka w Pasażu Handlowym 1 czerwca Pasaż Handlowy Psie Pole już po raz trzeci zorganizował imprezę z okazji Dnia Dziecka. Podczas imprezy wszystkie dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach i konkursach. Dobra zabawa, miło spędzony czas oraz uśmiech każdego z dzieci sprawił, że impreza się udała . DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, EKIPIE ANIMATORÓW :)


Festyn WIOSNA 2014 Dnia piątego kwietnia br. odbył się festyn WIOSNA 2014. Była to kolejna impreza z cyklu spotkań przy kominie pt." Muzyka, zakupy i słodkości na Pasażu Psie Pole". Czas uczestnikom umilali zespół THE VOICE oraz grupa animatorów FIGLIK. Dodatkową atrakcją był kramik ze słodkościami przygotowany przez firmę RETRO FOOD DESIGN... mniam :) W galerii zobaczyć można zdjęcia z imprezy.


Lokal do wynajęcia


Dzień Świętego Mikołaja z Elfami 6 grudnia na Pasażu Handlowym Psie Pole zagościł Święty Mikołaj w towarzystwie Elfa. Było mnóstwo świetnej zabawy :). Dla każdego Mikołaj miał mały upominek. Oprócz tego każde z dzieci mógło porozmawiać ze Świętym Mikołajem. Czy było grzeczne przez cały rok i co by chciało dostać od Świętego Mikołaja pod chionkę. Można było zrobić sobie upominkowe zdjęcie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Dziękujemy za przybycie i Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!!!


NOWO OTWARTE SKLEPY W PASAŻU HANDLOWYM PSIE POLE Zapraszamy serdecznie do niedawno otwartych sklepów z odzieżą damską oraz do sklepu firmowego mlekovity i do skorzystania z gabinetu kosmetycznego. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce "lista sklepów".


Wielka Impreza Plenerowa pt."Dynia na Pasażu" W dniu 26 października (sobota) w godz. 11.00-14 00 Rada Osiedla Psie Pole - Zawidawie wraz z Wielobranżowym Stowarzyszeniem Handlowców Pasażu Handlowego na Psim Polu zorganizowali kolejną Imprezę Plenerową pt. "Dynia na Pasażu". Głowną atrakcją tej imprezy było zaprezentowanie przez wystawców swoich dyni w przeróżnych rozmiarach, kształtach i kolorach, oraz degustacja pieczonej dyni, zabawy i konkursy. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy!


NOWY PARKING! Z myślą o swoich klientach Pasaż Handlowy już w krótce udostępni 70 miejsc parkingowych. Zapraszamy do zapoznania się z lokalizacją oraz dojazdem.


IMPREZA PLENEROWA SPOTKANIE PRZY KOMINIE W dniu 31 sierpnia (sobota) od godz. 11.00 do 14 00 Rada Osiedla Psie Pole - Zawidawie wraz z Wielobranżowym Stowarzyszeniem Handlowców Pasażu Handlowego na Psim Polu zorganizowali Imprezę Plenerową pt. "Spotkanie przy kominie - czyli muzyka, zabawa i zakupy w pasażu". Główną atrakcją był występ zespołu rockowo-bluesowego "TAKIE TRIO". Ponadto wystąpił Kabaret Improwizacji "JESIOTR". Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy!


Nowy wygląd Pasażu Psie Pole Dla ułatwienia poruszania się klientów po Pasażu zostały zamontowane szyldy oraz chroniące przed słońcem i deszczem markizy.